Snel rijden in een Mazda? Bekijk alle occasions bij Moerman Jansen in Alblasserdam
Paragrafen










































KGM Torres
EVX Business 80.6 kWh / Dealer demo / Schuifdak / Audio Upgrade / Model 2026
- achterbank verwarmd
- airco (automatisch)
- kunstlederen bekleding
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- navigatiesysteem
- panoramadak
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
Terug naar overzicht 11x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL JVF-36-J |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Kunstleer |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 8,1 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 21-01-2026 |
| Gewicht | 1900 Kg |
|---|---|
| Koppel | 339 Nm |
| Max trekgewicht | 1500 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
|---|---|
| Vermogen | 206 pk (152 kw) |
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 81 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 120 kW |
| Gemiddeld verbruik | 19 kWh/100 km |
| Actieradius tot | 503 km |
Omschrijving
Opties
| achterbank verwarmd |
| airco (automatisch) |
| kunstlederen bekleding |
| lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| navigatiesysteem |
| panoramadak |
| voorstoelen verwarmd |
| warmtepomp |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteruitrij assistent |
| achteruitrijcamera |
| afdaal assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audio Upgrade Pack |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bagagedek |
| Bandenreparatieset |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in carrosseriekleur |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| dakrails |
| dimlichten automatisch en regensensor |
| dodehoek detectie |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch bedienbare achterklep |
| elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas |
| gelaagde zijruit(en) |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| keyless entry/start |
| keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| multimedia scherm klein |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| radio |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| rondomzicht camera |
| Rookvrij |
| sfeerverlichting |
| stoel ventilatie voor |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| stuurwiel verwarmd |
| Treeplanken OE |
| Vehicle-to-load |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| zij airbag(s) voor |




