Snel rijden in een Mazda? Bekijk alle occasions bij Hartgerink en Klomp in Hoofddorp
Paragrafen


































































































































































Mazda MX-30
e-SkyActiv EV Luxury : dealer onderhouden - 12% bijtelling tot 8-2026
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- Jet Black Mica
- lichtmetalen velgen 18"
- navigatiesysteem
- schuif-/kanteldak
- stof/kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
Terug naar overzicht 10x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL L-901-TK |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Jet Black |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 9,7 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 30-07-2021 |
| Gewicht | 1620 Kg |
|---|---|
| Koppel | 271 Nm |
| Vermogen | 145 pk (107 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 200 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 36 kWh |
| Laadvermogen | 6 kW |
| Snellaadvermogen | 40 kW |
| Gemiddeld verbruik | 19 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Apple Carplay/Android Auto |
| electronic climate controle |
| Jet Black Mica |
| lichtmetalen velgen 18" |
| navigatiesysteem |
| schuif-/kanteldak |
| stof/kunstlederen bekleding |
| voorstoelen verwarmd |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteruitrij assistent |
| achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektr. met geheugen |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| connected services |
| cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch |
| dodehoekdetectie met correctie |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas |
| file assistent |
| grootlichtassistent |
| head-up display |
| hill hold functie |
| keyless entry |
| keyless start |
| knie airbag(s) |
| koplampen adaptief |
| kruisend verkeer detectie |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| lendesteunen (verstelbaar) |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| regensensor |
| rijstrooksensor |
| ruitensproeiers verwarmbaar |
| stuur verstelbaar |
| stuurwiel verwarmd |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |


