Snel rijden in een Mazda? Bekijk alle occasions bij Autobedrijf Braber in Ede
Paragrafen


































































Mazda MX-30
e-SkyActiv R-EV 170 Advantage Industrial
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen 18"
- Navigatiesysteem
Terug naar overzicht 3x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL X-629-JB |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal cilinders | 1 |
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Acceleratie | 9,1 s |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Cilinderinhoud | 830 CC |
|---|---|
| Datum deel 1a | 23-11-2023 |
| Gewicht | 1753 Kg |
| Koppel | 116 Nm |
|---|---|
| Motorinhoud | 0.8 Liter |
| Verbruik per 100 km | 1,0 Liter |
| Vermogen | 170 pk (125 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 18 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 36 kW |
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Navigatiesysteem |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Dab |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoekdetectie met correctie |
| electronic climate control |
| Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| Hill hold functie |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| koplampreiniging |
| kunstlederen interieurdelen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Leder |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| multimedia scherm standaard |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen verwarmd |



