Snel rijden in een Mazda? Bekijk alle occasions bij Autobedrijf Braber in Ede
Paragrafen


























































Fiat E-Doblò
136 L2 50 kWh
- Bedrijfswagen
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfort bestuurdersstoel
- Comfort Pakket
- cruise control
- Parkeersensoren achter
Terug naar overzicht 3x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL V-39-FFG |
|---|---|
| Carrosserie | Gesloten bestelwagen |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Afmetingen in cm (L B H) | 475 X 185 X 188 |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 30-04-2024 |
| Gewicht | 1624 Kg |
|---|---|
| Koppel | 260 Nm |
| Max trekgewicht | 750 Kg |
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 275 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 50 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Gemiddeld verbruik | 201 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| airco |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Comfort bestuurdersstoel |
| Comfort Pakket |
| cruise control |
| Parkeersensoren achter |
| achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Connect Pakket |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| hill hold functie |
| Lederen stuurwiel |
| Licht en regen sensor |
| Mistlampen voorzijde |
| multimedia scherm klein |
| oplaadmogelijkheid |
| Passagiersairbag |
| Passagiersbank |
| radio |
| Radio DAB+ 8" + Android Auto & Apple CarPlay |
| Radio NAV & DAB+ 8" + Android Auto & Apple CarPlay |
| Standaard Wit |
| stuur verstelbaar |
| stuurwiel multifunctioneel |
| Verbeterde akoestiek |
| zijschuifdeur rechts |
| Zwart gespoten spiegelkappen |

